2 pokoje mieszkanie po remoncie
Gorzów Wielkopolski · lubuskie
- Powierzchnia
- 38 m²
- Pokoje
- 2
- Piętro
- parter
- Na rynku
- 4 miesiące
- Serwis
- Gratka.pl
Opis
Funkcjonalne 2 pokoje w centrum | Parter | Oficyna | Cisza i prywatność Na sprzedaż ustawne, w pełni umeblowane mieszkanie o praktycznym układzie, położone na parterze w kameralnej oficynie kamienicy w samym centrum miasta. To idealna propozycja dla singla, pary lub inwestora szukającego gotowego lokalu pod wynajem – mieszkanie łączy centralną lokalizację z gwarancją spokoju. Układ mieszkania: • dwa ustawne, umeblowane pokoje – przestrzeń... Dodane: 2026.04.24
W innych serwisach (1)
| Serwis | Ogłoszenie | Cena | Wystawia | Od |
|---|---|---|---|---|
| Morizon.pl | 2 pokoje mieszkanie po remoncie | 199 000 zł | — | 21.09.2026 |
199 000 zł
4 650 zł/m²
-11%
42.8 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Zapraszam do 2-pokojowego mieszkania z potencjałem na Armii Polskiej: Gorzów Wielkopolski: Armii Polskiej
225 000 zł
5 829 zł/m²
+11%
38.6 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie 39 m² w Gorzowie - polecam: Gorzów Wielkopolski Śródmieście
219 000 zł
5 428 zł/m²
+4%
40.35 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - Gorzów: Gorzów Wielkopolski os. Staszica: Matejki
230 000 zł
6 166 zł/m²
+18%
37.3 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z potencjałem na Widoku: Gorzów Wielkopolski: Widok
199 000 zł
6 219 zł/m²
+19%
32 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie na sprzedaż, 32 m², 2 pokoje Gorzów Wielkopolski
225 000 zł
6 250 zł/m²
+19%
36 m²
2 pokoje
Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie z własnym ogródkiem | Gorzów Wlkp.
240 000 zł
6 486 zł/m²
+24%
37 m²
2 pokoje
7. p.
Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie 37,30m2 gwiaździsta
250 000 zł
6 579 zł/m²
+26%
38 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie 2-pokojowe