Przestronne mieszkanie z ogrodem - Zielona Góra !!
Zielona Góra · lubuskie
- Powierzchnia
- 82.5 m²
- Działka
- 175 m²
- Pokoje
- 3
- Piętro
- parter
- Budynek
- pozostale
- Rynek
- wtorny
- Na rynku
- 4 miesiące
- Serwis
- OLX.pl
Opis
ALDAN NIERUCHOMOŚCI przedstawia do sprzedaży przestronne 3 - pokojowe bezczynszowe mieszkanie z dużym ogrodem w Zielonej Górze - Chynów. Mieszkanie znajduje się na parterze domu jednorodzinnego, wolnostojącego w świetnej lokalizacji. Lokal z osobnym i niezależnym wejściem. Duża i zielona ogrodzona działka o pow. ok. 175 m2 - idealna do odpoczynku i relaksu. Przy domu wydzielone miejsce postojowe, możliwość również postawienia garażu na posesji. Mieszkanie ma pow. 82,50 m2 i składa się z: - Salonu o pow. 22,69 m2. - Jasnej kuchni z jadalnią o pow. 9,73 m2 - Pokoju - sypialni o pow. 13,43 m2. - Pokoju - sypialni o pow. 11,72 m2. - Łazienki z wanną i toaletą o pow. 7,73 m2. - Przedpokoju o pow. 8,27 m2. - Wiatrołapu z dużą szafą o pow. 8,92 m2 Do mieszkania przynależy również piwnica, gdzie znajduje się piec gazowy. Możliwość pozostawienie mebli i wyposażenia w mieszkaniu !!! ATUTY MIESZKANIA: - Mieszkanie przestronne, rozkładowe o bardzo ciekawym i funkcjonalnym układzie pomieszczeń - Jasne i ustawne pokoje, jasna kuchnia, duża łazienka, przestronny hol. - Mieszkanie nie wymaga żadnych nakładów finansowych - gotowe do wprowadzenia !!! LOKALIZACJA: - Mieszkanie znajduje się w świetnej lokalizacji z bardzo dobrym dojazdem do Centrum Miasta jak również do trasy północnej i S3. - W pobliżu punkty handlowe i usługowe, szkoła podstawowa i Liceum, przystanek autobusowy, niedaleko Park Sowińskiego. Mieszkanie stanowi odrębną własność z Księgą Wieczystą. OPŁATY: Mieszkanie bezczynszowe !!! - Koszty utrzymania mieszkania to ok. 700 zł miesięcznie. (gaz - kuchenka gazowa i ogrzewanie + prąd + woda + śmieci. OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ - Serdecznie zapraszam na prezentację. ALICJA DANLOWSKA TEL. (użyj formularza kontaktowego) Licencjonowany Pośrednik Nieruchomości, Licencja PFRN nr 24801 ALDAN NIERUCHOMOŚCI pomaga w uzyskaniu kredytu na sfinansowanie zakupu Twojej nieruchomości. Współpracujemy z doradcami kredytowymi, jak i bezpośrednio z bankami. Zadzwoń a przekonasz się sam. Zapraszamy!!! Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 ust.1 Kodeksu Cywilnego.
680 000 zł
8 193 zł/m²
+1%
83 m²
3 pokoje
Os. Morelowe, Zielona Góra
Okazja Piękne 2 balkony ,2 komórki
710 000 zł
8 702 zł/m²
+7%
81.59 m²
3 pokoje
parter
Zielona Góra
Przestronne 3 pokoje - balkon - wysoki parter w Zielonej Górze: Zielona Góra
750 000 zł
9 146 zł/m²
+13%
82 m²
3 pokoje
parter
Zielona Góra
82 m²|Łężyca|parter|3 pokoje
661 202 zł
8 940 zł/m²
+10%
73.96 m²
3 pokoje
4. p.
Łężyca, Zielona Góra
73,96 m²/3 pokoje/ stan deweloperski/Łężyca
684 020 zł
9 244 zł/m²
+14%
74 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Apartament 4-Pokojowy - Ul. KrĘta
705 470 zł
9 390 zł/m²
+16%
75.13 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Sprzedam przestronne 3-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami w Zielonej Górze: Zielona Góra Centrum
640 540 zł
8 690 zł/m²
+7%
73.71 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Nowe 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką: Zielona Góra: Łężyca-Inwestycyjna
769 000 zł
9 494 zł/m²
+17%
81 m²
3 pokoje
parter
Jaskółcza, Zielona Góra
Bezczynszowe 81 m² z 2 garażami