metruj cała Polska

Mieszkanie na sprzedaż, 71 m², 4 pokoje Kraków Czyżyny

ul. Centralna, Czyżyny, Kraków · małopolskie

Ta sama nieruchomość była wcześniej w innym serwisie: Mieszkanie na sprzedaż, 71 m², 4 pokoje Kraków Czyżyny (Gratka.pl, 22.09.2026).
Mieszkanie na sprzedaż także w 4 innych serwisach
Powierzchnia
71 m²
Pokoje
4
Na rynku
20 dni
Serwis
Morizon.pl

Opis

Centralnie! Czyżyny to zrealizowana inwestycja o kameralnej, niskiej zabudowie, zlokalizowana przy ul. Centralnej 51D w krakowskiej dzielnicy Czyżyny. Powstała z myślą o osobach, które cenią komfort codziennego życia, funkcjonalne mieszkania oraz wygodny dostęp do miejskiej infrastruktury.... Dodane: 2026.09.02

W innych serwisach (4)

SerwisOgłoszenieCenaWystawiaOd
Morizon.pl Mieszkanie na sprzedaż, 71 m², 4 pokoje Kraków Czyżyny 1 034 865 zł
taniej o 21 411 zł
21.09.2026
Morizon.pl Mieszkanie na sprzedaż, 71 m², 4 pokoje Kraków Czyżyny 971 099 zł
taniej o 85 177 zł
21.09.2026
Gratka.pl Mieszkanie na sprzedaż, 71 m², 4 pokoje Kraków Czyżyny 1 034 865 zł
taniej o 21 411 zł
22.09.2026
Gratka.pl Mieszkanie na sprzedaż, 71 m², 4 pokoje Kraków Czyżyny 971 099 zł
taniej o 85 177 zł
22.09.2026
Skąd są te dane
Wystawiona w serwisie02.09.2026
Pierwszy raz zauważona22.09.2026, 07:44
Ostatnio sprawdzona22.09.2026, 10:48
Identyfikatormorizon:sprzedaz-mieszkanie-krakow-czyzyny-centralna-71m2-mzn2047984247

Podobne oferty

Kraków, podobna cena i metraż Wszystkie podobne →