2 pokoje / parter / Ruda Śl.- Halemba
Ruda Śląska · śląskie
- Powierzchnia
- 42.39 m²
- Pokoje
- 2
- Piętro
- parter
- Budynek
- pozostale
- Rynek
- wtorny
- Na rynku
- dziś
- Serwis
- OLX.pl
Opis
2 pokoje / 42 m2 / parter / super lokalizacja Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,3 m zlokalizowane w Rudzie Śląskiej - dzielnicy Halemba przy ul. J. Brzechwy. Lokal znajduje się na parterze w 4-pietrowym, zadbanym bloku. Wejście do klatki zabezpieczone domofonem. Klatka schodowa czysta i zadbana. Mieszkanie składa się z: - salonu, - pokoju, - kuchni, - przedpokoju z dużą szafą w zabudowie, - łazienki z WC. Atuty i najważniejsze informacje: - super lokalizacja, - rolety zewnętrzne w salonie oraz pokoju (jest zgoda od zarządcy na rolety zewnętrzne we wszystkich oknach), - wszystkie instalacje (elektryczna, wod-kan, piony) zostały wymienione 8 lat temu, - ogrzewanie z sieci miejskiej, - ciepła woda z piecyka gazowego (piecyk z 2023 roku, przeglądy wykonywane na bieżąco), - ekspozycja okien na (północny wchód oraz południowy zachód), - czynsz dla 4-osobowej rodziny: ok. 900 zł, - mieszkanie zadbane i przytulne, gotowe do zamieszkania. Lokalizacja i co w pobliżu: - 100 m osiedlowy sklepik, - 450 m Biedronka, - 1,1 km wejście do lasu, - 1,4 km wjazd na A4, - 150 m przychodnia, - 200 m Apteka, - 400 m (5 min spacerem) - AQUADROM. Serdecznie zapraszam na prezentacje nieruchomości, przyjdź i zobacz to mieszkanie na żywo! Tel.: (użyj formularza kontaktowego). Czy wiesz, że możemy przygotować dla Ciebie prezentację on-line nieruchomości? Skontaktuj się z naszym Agentem i zapytaj o szczegóły. Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
299 000 zł
6 953 zł/m²
-5%
43 m²
2 pokoje
parter
Kochłowice, Ruda Śląska
2 niezależne pokoje | 43,4 m² | parter |
295 000 zł
6 876 zł/m²
-6%
42.9 m²
2 pokoje
Ruda Śląska
Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem.: Ruda Śląska: Fitelberga
311 260 zł
7 900 zł/m²
+8%
39.4 m²
2 pokoje
Ruda Śląska
Mieszkanie w inwestycji: Osiedle Zielona Chorzowska
332 383 zł
7 914 zł/m²
+8%
42 m²
2 pokoje
parter
Nowy Bytom, Ruda Śląska
Mieszkanie na sprzedaż, 42 m², 2 pokoje Ruda Śląska Nowy Bytom
318 000 zł
7 004 zł/m²
-4%
45.4 m²
2 pokoje
Ruda Śląska
Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem (45,4 m²) w Halembie: Ruda Śląska: Lexa
319 000 zł
8 395 zł/m²
+15%
38 m²
2 pokoje
Józefa Pordzika, Ruda Śląska
2 pokoje do wejscia - balkon i pełne wyposażenie!
285 000 zł
6 333 zł/m²
-13%
45 m²
2 pokoje
1. p.
Wirek, Ruda Śląska
Osiedlowa-polecamy przestronne M3 na 1 piętrze bloku!
299 500 zł
6 240 zł/m²
-15%
48 m²
2 pokoje
Bykowina, Ruda Śląska
Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż