Na sprzedaż przestronne 44,81 m² mieszkanie gotowe do wprowadzenia: Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski · lubuskie
- Powierzchnia
- 44.81 m²
- Pokoje
- 2
- Piętro
- parter
- Na rynku
- 4 dni
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
Na sprzedaż trafia ustawne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 44,81 m² położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku. Idealna propozycja dla kogoś, kto chce po prostu wnieść walizki i zamieszkać bez...
439 000 zł
9 756 zł/m²
+2%
45 m²
2 pokoje
Górczyn, Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie na sprzedaż, 45 m², 2 pokoje Gorzów Wielkopolski Górczyn
419 000 zł
9 523 zł/m²
-1%
44 m²
2 pokoje
Górczyn, Gorzów Wielkopolski
Niskie budownictwo,po remoncie-wymarzone.
428 000 zł
9 953 zł/m²
+4%
43 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Umeblowane 2 pokojowe z tarasem na Sadach!
429 000 zł
9 051 zł/m²
-5%
47.4 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie 47,4 m² w Gorzowie - zapraszam: Gorzów Wielkopolski Górczyn
409 000 zł
9 214 zł/m²
-4%
44.39 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Polecam nowe 2-pokojowe mieszkanie 44,39 m² z balkonem i piwnicą: Gorzów Wielkopolski Górczyn: Marii Juchacz
418 000 zł
8 989 zł/m²
-6%
46.5 m²
2 pokoje
2. p.
Gorzów Wielkopolski
2011r. Bez Wkładu Wyremontowane 2 Pokoje Garderoba Centrum Winda
419 000 zł
9 744 zł/m²
+2%
43 m²
2 pokoje
Górczyn, Gorzów Wielkopolski
2 pokojowe mieszkanie przy ul. Ogińskiego
440 000 zł
9 362 zł/m²
-2%
47 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Nowoczesne, 47,39 m², 2 pokoje - Os. Europejskie