Na sprzedaż przestronne mieszkanie 49 m² w Gorzowie Wielkopolskim: Gorzów Wielkopolski Śródmieście
Gorzów Wielkopolski · lubuskie
- Powierzchnia
- 48.9 m²
- Pokoje
- 2
- Na rynku
- 17 dni
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
SZUKASZ MIESZKANIA, DO KTÓREGO PO PROSTU WNOSISZ WALIZKI? Na sprzedaż oferuję wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m² położone w samym Centrum, które łączy w sobie prestiżową lokalizację z najwyższym...
355 000 zł
7 100 zł/m²
-1%
50 m²
2 pokoje
Wieprzyce, Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie 2 pokojowe z dużym wspólnym ogródkiem!
345 000 zł
6 900 zł/m²
-4%
50 m²
2 pokoje
Kosynierów Gdyńskich, Gorzów Wielkopolski
Centrum, 2 pokoje, loggia, kominek
349 000 zł
7 394 zł/m²
+3%
47.2 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Przestronne 2-pokojowe z dużym balkonem, jasne zapraszam: Gorzów Wielkopolski: Jana Korcza
370 000 zł
7 520 zł/m²
+5%
49.2 m²
2 pokoje
parter
Gorzów Wielkopolski
2 pokoje, wysoki parter z balkonem, os. górczyn
364 990 zł
7 316 zł/m²
+2%
49.89 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Zapraszam do mieszkania 50 m² w centrum Gorzowa Wielkopolskiego: Gorzów Wielkopolski Centrum
335 000 zł
6 979 zł/m²
-2%
48 m²
2 pokoje
2. p.
Górczyn, Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie 48 m², świetna lokalizacja, 2 piętro
362 000 zł
7 752 zł/m²
+8%
46.7 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Sprzedam funkcjonalne mieszkanie 47 m² z balkonem w Gorzowie: Gorzów Wielkopolski Górczyn
329 000 zł
6 854 zł/m²
-4%
48 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Dwupokojowe mieszkanie 48 m² na Staszica - zapraszam: Gorzów Wielkopolski Staszica: Kołłątaja