3-pokojowe mieszkanie 50 m² z balkonem i klimatyzacją: Zielona Góra: Aleja Wojska Polskiego
Aleja Wojska Polskiego, Zielona Góra · lubuskie
- Powierzchnia
- 50.2 m²
- Pokoje
- 3
- Na rynku
- 19 dni
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 3 pokojowego przy ul. Wojska Polskiego na osiedlu Łużyckim ,jednym z najbardziej popularnych i pożądanych osiedli w Zielonej Górze. Na powierzchni...
477 520 zł
9 400 zł/m²
tyle samo
50.8 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Mieszkanie 50,8 m² z widokiem na las (Zielona Góra): Zielona Góra: Szlachecka
450 000 zł
9 000 zł/m²
-4%
50 m²
3 pokoje
Os. Łużyckie, Zielona Góra
3 pokoje, 2. piętro, niski blok, os. Łużyckie
483 477 zł
10 072 zł/m²
+8%
48 m²
3 pokoje
1. p.
Zielona Góra
3 pokoje-48 m²-Podgórna-Gotowe do wprowadzenia-ZAPRASZAM-BEZ PROWIZJI
489 900 zł
9 421 zł/m²
+1%
52 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, gotowe do wprowadzenia: Zielona Góra: Osiedle Pomorskie
439 000 zł
8 851 zł/m²
-5%
49.6 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą: Zielona Góra: Osiedle Pomorskie
430 000 zł
8 566 zł/m²
-9%
50.2 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie 50,2 m² z balkonem w Zielonej Górze: Zielona Góra: Żołnierzy 2 Armii
449 000 zł
9 393 zł/m²
tyle samo
47.8 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Mieszkanie 47,8 m² w Zielonej Górze - balkon i piwnica: Zielona Góra Osiedle Piastowskie
499 900 zł
10 307 zł/m²
+10%
48.5 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Tylko u nas 3 pokoje -po remoncie