Sprzedam funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 48 m² z balkonem: Nowa Sól: Kopernika
ul. Kopernika, Nowa Sól · pow. nowosolski · lubuskie
- Powierzchnia
- 48 m²
- Pokoje
- 2
- Na rynku
- 20 dni
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
Gotowe 2 pokoje po remoncie z balkonem - Nowa Sól, ul. Kopernika Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 2. piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul....
369 000 zł
7 531 zł/m²
+4%
49 m²
2 pokoje
Nowa Sól
Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą - centrum Nowej Sól: Nowa Sól centrum: Kołłątaja
363 970 zł
7 940 zł/m²
+9%
45.84 m²
2 pokoje
parter
Nowa Sól
Nowa Sól - 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i możliwością aranżacji: Nowa Sól
311 900 zł
6 498 zł/m²
-11%
48 m²
2 pokoje
Nowa Sól
Dwupokojowe 48 m² z balkonem, blisko centrum - polecam!: Nowa Sól: Kopernika
399 000 zł
8 295 zł/m²
+14%
48.1 m²
2 pokoje
Nowa Sól
Wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem polecam!: Nowa Sól: Kaszubska
359 000 zł
7 523 zł/m²
+3%
47.72 m²
3 pokoje
Nowa Sól
Nowa Sól, Kossaka, 3 pokoje, 47,72 m² (po remoncie): Nowa Sól: Kossaka
304 900 zł
6 701 zł/m²
-8%
45.5 m²
2 pokoje
Nowa Sól
Mieszkanie 45,5 m² w Nowej Soli (duży balkon): Nowa Sól: Matejki
320 000 zł
5 926 zł/m²
-18%
54 m²
2 pokoje
1. p.
Nowa Sól
Sprzedam mieszkanie – Nowa Sól | 54 m²
339 000 zł
6 753 zł/m²
-7%
50.2 m²
3 pokoje
Nowa Sól
Sprzedam funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 50,2 m² z dużą loggią: Nowa Sól: Aleksandra Fredry