3 pokoje na parterze | Top lokalizacja: Nowa Sól: Zamenhofa
ul. Zamenhofa, Nowa Sól · pow. nowosolski · lubuskie
- Powierzchnia
- 46.1 m²
- Pokoje
- 3
- Piętro
- parter
- Na rynku
- 3 miesiące
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
Są mieszkania, które po prostu są. I są też takie, do których wchodzisz i od razu widzisz w nich swoje życie 🏡 Ta oferta przy ul. Zamenhofa w Nowej Soli to świetna propozycja dla osób, które szukają funkcjonalnego...
279 000 zł
5 407 zł/m²
-11%
51.6 m²
3 pokoje
parter
Nowa Sól
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie do remontu w centrum Nowej Sól: Nowa Sól: W. Witosa
295 000 zł
6 629 zł/m²
+9%
44.5 m²
2 pokoje
1. p.
Nowa Sól
Sprzedam mieszkanie dwupokojowe
260 000 zł
5 752 zł/m²
-5%
45.2 m²
2 pokoje
4. p.
Nowa Sól
Zadbane mieszkanie ul. Wroclawska, wyremontowane podwórko, zadbany blok oraz spokojni sąsiedzi, IV pietro
304 900 zł
6 701 zł/m²
+10%
45.5 m²
2 pokoje
Nowa Sól
Mieszkanie 45,5 m² w Nowej Soli (duży balkon): Nowa Sól: Matejki
235 000 zł
4 653 zł/m²
-23%
50.5 m²
3 pokoje
4. p.
Nowa Sól
3-pokojowe mieszkanie z potencjałem-centrum miasta
339 000 zł
6 753 zł/m²
+11%
50.2 m²
3 pokoje
Nowa Sól
Sprzedam funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 50,2 m² z dużą loggią: Nowa Sól: Aleksandra Fredry
359 000 zł
7 523 zł/m²
+24%
47.72 m²
3 pokoje
Nowa Sól
Nowa Sól, Kossaka, 3 pokoje, 47,72 m² (po remoncie): Nowa Sól: Kossaka
311 900 zł
6 498 zł/m²
+7%
48 m²
2 pokoje
Nowa Sól
Dwupokojowe 48 m² z balkonem, blisko centrum - polecam!: Nowa Sól: Kopernika