Sprzedam mieszkanie 48 m² z widokiem na Beskidy w Bielsko-Białej: Bielsko-Biała: Jana Kochanowskiego
ul. Jana Kochanowskiego, Bielsko-Biała · śląskie
- Powierzchnia
- 47.74 m²
- Pokoje
- 2
- Na rynku
- 2 miesiące
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
EMILIA PASIKOWSKA-JANYGA Agent prowadzący 530 291 993 Nad Kamieniczanką - miejsce, do którego chce się wracać. Mieszkanie nr 20 | 4 piętro | 47,74 m² Jasna przestrzeń z widokiem na Beskidy. Mieszkanie nr 20 to...
590 202 zł
12 394 zł/m²
+2%
47.62 m²
2 pokoje
Bielsko-Biała
Przestronne 2 pokoje z widokiem na Beskidy - zapraszam: Bielsko-Biała: Jana Kochanowskiego
599 000 zł
12 745 zł/m²
+5%
47 m²
2 pokoje
Stare Bielsko, Bielsko-Biała
Stylowe mieszkanie, balkon,Sarni Stok w pięknym Bielsku-Białej
592 900 zł
12 100 zł/m²
-1%
49 m²
2 pokoje
Bielsko-Biała
Luksusowe mieszkanie 49 m2 w Bielsku-Białej, termin 2025: Bielsko-Biała: Muszlowa
597 780 zł
12 300 zł/m²
+1%
48.6 m²
2 pokoje
Bielsko-Biała
Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Olszówce Dolnej: Bielsko-Biała Olszówka Dolna: Pokoju
549 000 zł
11 438 zł/m²
-6%
48 m²
2 pokoje
parter
Śródmieście Bielsko, Bielsko-Biała
Piękny Apartament do wejścia w SUPER lokalizacji!
610 067 zł
13 100 zł/m²
+7%
46.57 m²
2 pokoje
Bielsko-Biała
Wykończone | 2 pokoje | od południa | 0%pcc
555 897 zł
12 009 zł/m²
-1%
46.29 m²
2 pokoje
Bielsko-Biała
Na sprzedaż jasne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem: Bielsko-Biała: Jana Kochanowskiego
595 000 zł
11 667 zł/m²
-4%
51 m²
2 pokoje
Bielsko-Biała
2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem w Bielsko-Bała: Bielsko-Biała Osiedle Złote Łany