Przestronne 3-pokojowe mieszkanie po remoncie w Rudzie Śląskiej.: Ruda Śląska: Dunikowskiego
ul. Dunikowskiego, Ruda Śląska · śląskie
- Powierzchnia
- 53.27 m²
- Pokoje
- 3
- Piętro
- parter
- Na rynku
- 2 miesiące
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się bez remontu? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,27 m², położone na wysokim parterze zadbanego,...
369 000 zł
7 001 zł/m²
-2%
52.71 m²
3 pokoje
Ruda, Ruda Śląska
Mieszkanie 3 pok po remoncie | 52,71 m² | Ruda Śląska, ul. Sasanek
370 000 zł
6 852 zł/m²
-4%
54 m²
3 pokoje
Ruda Śląska
Zapraszam do przestronnego 3-pokojowego mieszkania z balkonem!: Ruda Śląska Kochłowice: Xawerego Dunikowskiego
389 900 zł
7 220 zł/m²
+1%
54 m²
3 pokoje
Ruda, Ruda Śląska
komfortowe trzy pokojowe mieszkanie z balkonem
399 000 zł
7 430 zł/m²
+4%
53.7 m²
3 pokoje
1. p.
Ruda Śląska
3-pokojowe miesz. po generalnym remoncie 53,7 m² | Wirek
379 999 zł
6 687 zł/m²
-6%
56.83 m²
3 pokoje
Ruda Śląska
3-pokojowe mieszkanie po remoncie z piwnicą i garażem: Ruda Śląska: Pawła
418 000 zł
7 860 zł/m²
+10%
53.18 m²
3 pokoje
Ruda Śląska
Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i parkingiem polecam!: Ruda Śląska: Grodzka
399 000 zł
7 000 zł/m²
-2%
57 m²
3 pokoje
1. p.
Józefa Elsnera, Ruda Śląska
TOP- 3 pokoje po remoncie, świetna lokalizacja, szybki dojazd A4/DTŚ.
379 000 zł
8 064 zł/m²
+13%
47 m²
3 pokoje
Heleny Modrzejewskiej, Ruda Śląska
Mieszkanie Po Kapitalnym Remoncie 2 piętro Spokojna okolica!