Mieszkanie 4 pokojowe I piętro
Zielona Góra · lubuskie
- Powierzchnia
- 56.4 m²
- Pokoje
- 4
- Piętro
- 1
- Budynek
- blok
- Rynek
- wtorny
- Na rynku
- wczoraj
- Serwis
- OLX.pl
Opis
Sprzedam słoneczne mieszkanie w doskonałej lokalizacji -centrum miasta przy parku Tysiąclecia. Mieszkanie 56,40 M2 4 pokojowe po generalnym remoncie, pierwsze piętro w niskim budynku po termomodernizacji. Stan wykończenia - zmodernizowana instalacja elektryczna, hydrauliczna do zainstalowanego nowego wyposażenia w kuchni i łazience. Płytki zostały położone w kuchni, łazience, przedpokoju. W pokojach nowe panele podłogowe, futryny i skrzydła drzwiowe odświeżone ściany i sufity. W kuchni są meble na wymiar z nową płytą indukcyjną i lodówką jest także zmywarka i piekarnik. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 4,2 M2. Istnieje możliwość dokupienia blisko garażu. Widoczne ogłoszenie jest aktualne.
639 000 zł
10 650 zł/m²
-3%
60 m²
4 pokoje
Zielona Góra
Atrakcyjne 4 pokoje- Zielona Góra-Łężyca
612 850 zł
10 905 zł/m²
-1%
56.2 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Polecam nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 56 m² z balkonem w Zielonej Górze: Zielona Góra Łężyca
621 000 zł
10 800 zł/m²
-2%
57.5 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na Zaciszu - loggie i komórka: Zielona Góra os. Zacisze
612 000 zł
11 127 zł/m²
+1%
55 m²
3 pokoje
3. p.
Łężyca-Ciesielska, Zielona Góra
Gotowe do wprowadzenia! 3 pokoje, Łężyca.
599 000 zł
10 509 zł/m²
-4%
57 m²
3 pokoje
parter
Zielona Góra
3 pokoje | Parter | Klimatyzacja | Centrum
649 000 zł
11 589 zł/m²
+5%
56 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Szlachecka | 3 Pokoje | Balkon | Winda
612 850 zł
10 387 zł/m²
-6%
59 m²
3 pokoje
Łężyca, Zielona Góra
Przytulne i komfortowe mieszkanie w Łężycy
629 000 zł
10 661 zł/m²
-3%
59 m²
3 pokoje
Zielona Góra
Nowe, niezamieszkałe trzypokojowe mieszkanie