Mieszkanie 56,7 m² w Gorzowie, Śródmieście - polecam!: Gorzów Wielkopolski Śródmieście
Gorzów Wielkopolski · lubuskie
- Powierzchnia
- 56.7 m²
- Pokoje
- 2
- Na rynku
- 14 dni
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
LOKALIZACJA Mieszkanie położone jest w Gorzowie Wielkopolskim, w dzielnicy Śródmieście. Jest to lokalizacja zapewniająca wygodny dostęp do infrastruktury miejskiej oraz najważniejszych punktów usługowo - handlowych. W...
1 800 zł
36,00 zł/m²
+13%
50 m²
2 pokoje
3. p.
Gorzów Wielkopolski
Wynajmę mieszkanie
1 650 zł
27,50 zł/m²
-13%
60 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
Polecam przestronne 60 m² mieszkanie na Górczynie w Gorzowie: Gorzów Wielkopolski Górczyn
1 600 zł
27,12 zł/m²
-15%
59 m²
2 pokoje
parter
Staszica, Gorzów Wielkopolski
MIESZKANIE 2 POKOJOWE- OS STASZICA.
1 700 zł
33,33 zł/m²
+5%
51 m²
2 pokoje
3. p.
Gorzów Wielkopolski
Do wynajęcia: Komfortowe, klimatyzowane 2-pokojowe mieszkanie (51 m²) – Gorzów Wlkp., Górczyn
1 800 zł
37,50 zł/m²
+18%
48 m²
2 pokoje
4. p.
Gorzów Wielkopolski
Komfortowe mieszkanie z panoramą miasta – bez pośredników
1 900 zł
38,08 zł/m²
+20%
49.9 m²
2 pokoje
Gorzów Wielkopolski
2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Górczynie - zapraszam: Gorzów Wielkopolski Górczyn
2 000 zł
38,46 zł/m²
+21%
52 m²
2 pokoje
2. p.
Gorzów Wielkopolski
Wynajmę mieszkanie
1 800 zł
39,13 zł/m²
+23%
46 m²
2 pokoje
10. p.
Gorzów Wielkopolski
Mieszkanie 46m2 Piaski