Działka 1000 m² z MPZP, szybki dojazd do Torunia.: Zławieś Mała: Wrzosowa
ul. Wrzosowa, Zławieś Mała · kujawsko-pomorskie
- Powierzchnia
- 1000 m²
- Działka
- 10 a
- Na rynku
- 4 miesiące
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
Działka budowlana | 1000 m² | MPZP | Zławieś Mała To atrakcyjna propozycja dla osób szukających miejsca pod budowę domu – z dobrą komunikacją, rozwiniętą infrastrukturą i przyjaznym, podmiejskim klimatem. LOKALIZACJA:...
129 000 zł
129 zł/m²
+12%
1000 m²
Zławieś Mała
Do sprzedania działka 1000 m² w Zławieś Mała z MPZP: Zławieś Mała
115 000 zł
115 zł/m²
tyle samo
1000 m²
Fabianki
Piękna działka 1000m2
115 000 zł
115 zł/m²
tyle samo
1000 m²
Zławieś Mała, Zławieś Wielka
Działka budowlana | 1000 m² | MPZP | Zławieś Mała
114 000 zł
114 zł/m²
-1%
1000 m²
Kruszyn, Sicienko
Działka Kruszyn
114 000 zł
114 zł/m²
-1%
1000 m²
Kruszyn
Na sprzedaż działka 1000 m² w Kruszynie z warunkami zabudowy: Kruszyn
110 000 zł
112 zł/m²
-3%
984 m²
Przyłęki
Miejsce na twój dom - okazja!
115 000 zł
124 zł/m²
+7%
931 m²
Brześć Kujawski
Działka 931m2 w brześciu kuj.
119 000 zł
124 zł/m²
+8%
962 m²
Rozalinowo, Gąsawa
Rozalinowo-Piastowo _ Warunki zabudowy _ Media