Nowoczesne 86 m² z ogródkiem i tarasem w Bielsku-Bała polecam: Bielsko-Biała: Lipnicka
ul. Lipnicka, Bielsko-Biała · śląskie
- Powierzchnia
- 86 m²
- Pokoje
- 4
- Piętro
- parter
- Na rynku
- 2 miesiące
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
Nowoczesne mieszkanie z ogródkiem do wynajęcia - Bielsko-Biała Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 86 m² , położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym, zamkniętym...
W innych serwisach (1)
| Serwis | Ogłoszenie | Cena | Wystawia | Od |
|---|---|---|---|---|
| GetHome.pl | Mieszkanie w wysokim standardzie na parterze | 3 700 zł | VERITAS Nieruchomości | 22.09.2026 |
4 000 zł
40,00 zł/m²
-7%
100 m²
4 pokoje
parter
Bielsko-Biała
apartament Bielsko-Biała
4 000 zł
47,39 zł/m²
+10%
84.4 m²
3 pokoje
1. p.
Bielsko-Biała
Apartament Premium z ogródkiem! Tylko w Studio!
3 300 zł
32,35 zł/m²
-25%
102 m²
4 pokoje
parter
Bielsko-Biała
Dom do wynajęcia.
3 500 zł
36,08 zł/m²
-16%
97 m²
3 pokoje
Bielsko-Biała
Mieszkanie trzypokojowe na wynajem: Bielsko-Biała
3 500 zł
46,67 zł/m²
+8%
75 m²
3 pokoje
1. p.
Bielsko-Biała
Mieszkanie do wynajęcia Bielsko-Biała , Cygański Las
3 200 zł
41,03 zł/m²
-5%
78 m²
3 pokoje
Bielsko-Biała
3 pokoje, garaż 2-stanowiskowy
3 399 zł
47,21 zł/m²
+10%
72 m²
3 pokoje
4. p.
Śródmieście Bielsko, Bielsko-Biała
Nowoczesny apartament z dostępem do ogrodu!
3 800 zł
56,72 zł/m²
+32%
67 m²
3 pokoje
parter
Lipnik, Bielsko-Biała
Mieszkanie na wynajem, Bielsko-Biała, 3 pokoje