Polecam komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją w centrum Bielska: Bielsko-Biała: Księdza Stanisława Stojałowskiego
ul. Księdza Stanisława Stojałowskiego, Bielsko-Biała · śląskie
- Powierzchnia
- 40 m²
- Pokoje
- 2
- Na rynku
- 3 miesiące
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
AGENTKA PROWADZĄCA: SYLWIA GAJEK-ZIELIŃSKA PO WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW ZAPRASZAMY NA STRONĘ REMAX Home Pro Zapraszam do oferty wynajmu komfortowo wyposażonego i wykończonego na najwyższym poziomie mieszkania o powierzchni 40...
2 500 zł
59,52 zł/m²
-5%
42 m²
2 pokoje
Śródmieście Bielsko, Bielsko-Biała
Nowoczesne 2-pok | duży balkon | bezczynszowe
2 500 zł
58,14 zł/m²
-7%
43 m²
2 pokoje
Stare Bielsko, Bielsko-Biała
Piękne mieszkanie | Sarni Stok | 2 pokoje
2 700 zł
67,50 zł/m²
+8%
40 m²
2 pokoje
Kamienica, Bielsko-Biała
ogród | 2 m parkingowe | k. lokatorska | Kamienica
2 300 zł
57,50 zł/m²
-8%
40 m²
2 pokoje
4. p.
Bielsko-Biała
Mieszkanie bezczynszowe- Bielsko-Biała centrum
2 600 zł
61,90 zł/m²
-1%
42 m²
2 pokoje
1. p.
Bielsko-Biała
Na wynajem - 2 pokojowe mieszkanie. Bielsko Biała ul.Browarna
2 400 zł
57,14 zł/m²
-9%
42 m²
2 pokoje
3. p.
Stare Bielsko, Bielsko-Biała
Nowa Cena ! Eleganckie mieszkanie dla wymagających z widokiem na góry
2 400 zł
63,16 zł/m²
+1%
38 m²
2 pokoje
parter
Łagodna, Bielsko-Biała
Nowe mieszkanie Łagodna 59 BB, do wynajcia
2 450 zł
56,98 zł/m²
-9%
43 m²
2 pokoje
parter
Kamienica, Bielsko-Biała
Mieszkanie do wynajęcia, 43 m², 2 pokoje Bielsko-Biała Kamienica