sprzedaż mieszkania 43m2
Piotrków Trybunalski · łódzkie
- Powierzchnia
- 43 m²
- Pokoje
- 2
- Na rynku
- 2 dni
- Serwis
- Morizon.pl
Opis
mieszkanie o powierzchni 43 m2 nowe w bloku z windą i garażem mieści się na 2 piętrze jest przystosowane do zamieszkania .,Kuchnia jest w pełni wyposażona ,w przedpokoju szafa głęboka ,,Okno małego pokoju z widokiem na zieleń Dodane: 2026.09.20 Podbite: 2026.09.21
415 000 zł
9 881 zł/m²
+4%
42 m²
2 pokoje
Piotrków Trybunalski
Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem: Piotrków Trybunalski
430 000 zł
10 000 zł/m²
+5%
43 m²
2 pokoje
Gabriela Narutowicza, Piotrków Trybunalski
Elegancki apartament w centrum Piotrkowa
400 000 zł
8 511 zł/m²
-11%
47 m²
2 pokoje
Piotrków Trybunalski
Mieszkanie na sprzedaż, 47 m², 2 pokoje Piotrków Trybunalski
379 000 zł
8 422 zł/m²
-12%
45 m²
2 pokoje
Jasna, Piotrków Trybunalski
Mieszkanie na sprzedaż, 45 m², 2 pokoje Piotrków Trybunalski
400 000 zł
7 692 zł/m²
-19%
52 m²
2 pokoje
Piotrków Trybunalski
Komfortowe 52 m² bezczynszowe w Piotrkowie zapraszam: Piotrków Trybunalski Wyzwolenia
406 828 zł
7 600 zł/m²
-20%
53.53 m²
2 pokoje
Piotrków Trybunalski
Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem zapraszam: Piotrków Trybunalski Park Belzacki
360 000 zł
7 347 zł/m²
-23%
49 m²
2 pokoje
Piotrków Trybunalski
Zapraszam do obejrzenia 49 m² po remoncie z balkonem i garażem: Piotrków Trybunalski
339 000 zł
7 062 zł/m²
-26%
48 m²
2 pokoje
Piotrków Trybunalski
2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania - loggia i pełne umeblowanie: Piotrków Trybunalski: Armii Krajowej