Zapraszam do domu 207 m² na zamkniętym osiedlu w Konstancinie: Konstancin-Jeziorna
Konstancin-Jeziorna · pow. piaseczyński · mazowieckie
- Powierzchnia
- 207 m²
- Pokoje
- 5
- Na rynku
- 3 dni
- Serwis
- Domiporta.pl
Opis
Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż w Bielawie, na zamkniętym i chronionym osiedlu, niedaleko od American School of Warsaw. Duża działka i zadbany ogród. Garaż na 2 samochody. ATUTY Dom w...
2 500 000 zł
11 312 zł/m²
-6%
221 m²
5 pokoi
Konstancin-Jeziorna
Nowoczesny bliźniak 221 m2 z garażem i dużym salonem zapraszam: Konstancin-Jeziorna
2 450 000 zł
13 389 zł/m²
+11%
182.98 m²
5 pokoi
Konstancin-Jeziorna
Konstancin i zamknięte osiedle i 182,98m2
2 300 000 zł
10 407 zł/m²
-14%
221 m²
5 pokoi
Konstancin-Jeziorna
Nowoczesny bliźniak 221 m2 z garażem i dużym salonem: Konstancin-Jeziorna
2 490 000 zł
14 376 zł/m²
+19%
173.2 m²
5 pokoi
Konstancin-Jeziorna
Polecam nowoczesny dom 173 m² na zamkniętym osiedlu w Chylicach: Konstancin-Jeziorna Chylice
2 500 000 zł
12 500 zł/m²
+4%
200 m²
4 pokoje
Konstancin-Jeziorna
Działka z zabytkowym domem 3000 m² w Konstancinie polecam: Konstancin-Jeziorna: Grodzka
2 850 000 zł
13 014 zł/m²
+8%
219 m²
5 pokoi
Kawęczynek, Konstancin-Jeziorna
Nowoczesny dom z ogrodem blisko Konstancina
2 060 000 zł
9 952 zł/m²
-18%
207 m²
5 pokoi
parter
Konstancin-Jeziorna
Dom bliźniak 206 m² z garażem na cichym osiedlu polecam: Konstancin-Jeziorna
2 980 000 zł
14 900 zł/m²
+23%
200 m²
5 pokoi
parter
Bielawa, Konstancin-Jeziorna
Segment skrajny na osiedlu Konstancja bez prowizji