Eurohome Osiedle Savanna V Zielona Góra - Już Tylko 2 Domy Z Garażem!
Zielona Góra · lubuskie
- Powierzchnia
- 132.3 m²
- Piętro
- 1
- Budynek
- wolnostojacy
- Rynek
- pierwotny
- Na rynku
- 1 rok
- Serwis
- OLX.pl
Opis
ZAPRASZAMY OSTATNIE 2 z 8 DOMÓW Z GARAŻEM GOTOWE DO ZAMIESZKANIA!!! Oferujemy Państwu domy wolnostojące z najlepszych materiałów wraz z drogami, podjazdami, chodnikami i ogrodzeniami. Nowoczesne domy parterowe z GARAŻEM wymurowane z Ytongu i silki. Domy z garażem o pow. 132,30 m2 + strych 12,00 m2 (pow. użytkowa 121,10 m2) już za 789.000zł brutto wraz z działką. Osiedle "Savanna" znajdujące się w Kiełpinie przy ul.Kożuchowskiej graniczą z terenem lasów sprzyjający aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu, jak i niedalekiej odległości od centrum miasta. Domy charakteryzuje nowoczesny i wyjatkowy styl. Projekt domów uwzględnia wszelkie inteligentne rozwiązania, zwracając uwagę na ergonomię, intuicyjny rozkład pomieszczeń, jak również dbałość o najwyższą jakość materiałów. Każdy detal i staranne wykończenie stanowią podstawę naszych działań. Osiedle jest więc spójną całością. Ponadto, przy osiedlu jest przystanek autobusowy MZK oraz sklep Biedronka. W niedługim czasie powstanie kolejna część usługowo-handlowa oraz tereny rekreacyjne. Osiedle jest więc spójną całością. Charaktyrystyka: atrakcyjna lokalizacja – tereny nowego osiedla otoczone lasem, doskonały dojazd do centrum miasta jednolita architektura dla całego osiedla - wspólna linia stylistyczna, kolorystyczna i technologiczna funkcjonalność projektu – otwarte przestrzenie = efektywne wykorzystanie przestrzeni domu, dowolność aranżacji piętra osiedle zamknięte - zapewnia mieszkańcom bezpieczeństwo, komfort i swobodę korzystania z osiedla nasłonecznienie pomieszczeń – dzięki położeniu osiedla i dobrze zaprojektowanym oknom uzbrojenie terenu – dostępność mediów gazu, wodociągu, kanalizacji i prądu, drogi i chodniki dojazdowe z polbruku wraz z ogrodzeniem wysoka jakość wykończenia – materiały renomowanych producentów STAN DEWELOPERSKI: okna pcv, parapety, piec gazowy, grzejniki, wszystkie instalacje wewnętrzne, przyłącza, posadzki, tynki wewnętrzne, drzwi zewnętrzne. Do wykończenia: podłogi, glazura, drzwi wewnętrzne, biały montaż.
769 000 zł
6 202 zł/m²
+4%
124 m²
5 pokoi
Zielona Góra
Dom z Ogrodem 124 m2/769 000 zł -Wpłać tylko 7 tyś
850 000 zł
6 538 zł/m²
+10%
130 m²
5 pokoi
Drzonków, Zielona Góra
Dom na sprzedaż, 130 m², 5 pokoi Zielona Góra Drzonków
719 000 zł
5 460 zł/m²
-8%
131.68 m²
5 pokoi
Zielona Góra
Nowoczesny dom 4 pok. z ogród i parkingiem od inwestora: Zielona Góra Ochla
860 000 zł
6 370 zł/m²
+7%
135 m²
5 pokoi
Os. Zdrojowe, Zielona Góra
Dom przy ulicy Strumykowej
789 000 zł
5 179 zł/m²
-13%
152.36 m²
5 pokoi
Zielona Góra
Na sprzedaż nowoczesny dom z garażem i własnym ogrodem: Zielona Góra Ochla
770 000 zł
6 559 zł/m²
+10%
117.39 m²
4 pokoje
Zielona Góra
Przestronny dom z garażem i ogrodem, stan deweloperski zapraszam: Zielona Góra Ochla
899 990 zł
6 928 zł/m²
+16%
129.9 m²
1. p.
Zielona Góra
Dom os. Kolorowe
795 000 zł
7 098 zł/m²
+19%
112 m²
4 pokoje
Os. Malarzy, Zielona Góra
Dom Szeregowy na osiedlu Malarzy W Zielonej GÓrze