Dom na sprzedaż blisko jeziora i lasu
Zielona Góra · lubuskie
- Powierzchnia
- 110 m²
- Działka
- 11 a
- Piętro
- parter
- Budynek
- wolnostojacy
- Rynek
- pierwotny
- Na rynku
- 5 miesięcy
- Serwis
- OLX.pl
Opis
Na sprzedaż "Dom w Kokornaku 2" Zapraszam do zapoznania się z ofertą. Kompleksowa budowa przedmiotowego budynku mieszkalnego działka 1100m2, stan pod klucz(dom gotowy do zamieszkania) *1.5 KM OD JEZIORA Z PIASZCZYSTĄ PLAŻĄ *5 KM DO JEZIORA LUBIKOWSKIEGO *500 M DO LASU(CICHA I SPOKOJNA OKOLICA) Dodatkowo inwestycja zawiera wykonane prace: *Ogrodzenie panelowe +nowoczesny płot wraz z przesuwną brama *Wykonanie prac brukarskich *Nasadzenia w ogrodzie *Ściany i sufity szpachlowane (malowane na biało) Sposób ogrzewania pompą ciepła +alternatywnie kominek *Basen całoroczny 6x3m *Woda i kanalizacja z sieci miejskiej *Ściany ocieplone styropianem frezowanymi 20 cm *30 cm piany PUR na dachu *Okna 3 szybowe z roletami automatycznymi *Brama przesuwna automatyczna *Miejscowość Rokitno woj.Lubuskie (40 min drogi do Poznania) 90 km *220 km od Wrocławia Więcej informacji pod nr 50*****95
1 490 000 zł
14 327 zł/m²
+5%
104 m²
3 pokoje
Łężyca, Zielona Góra
Dom Wolnostojący w Łężycy! z Garażem
1 399 900 zł
11 475 zł/m²
-16%
122 m²
5 pokoi
Zielona Góra
Dom z piwnicami, ogrodem w centrum. Pod biznes!: Zielona Góra: Stefana Batorego
1 299 000 zł
10 916 zł/m²
-20%
119 m²
5 pokoi
Centrum, Zielona Góra
Os. Branibrskie - dom wolnostojący.
1 198 000 zł
10 793 zł/m²
-21%
111 m²
4 pokoje
Zielona Góra
Piękny dom na sprzedaż – zielona góra, ochla
1 370 000 zł
10 787 zł/m²
-21%
127 m²
4 pokoje
parter
Zielona Góra
Dom wolnostojący Zielona Góra - Sucha
1 239 000 zł
10 774 zł/m²
-21%
115 m²
1. p.
Zielona Góra
Dom wolnostojący z garażem i zadbanym ogrodem Jędrzychów Zielona Góra
1 480 000 zł
17 011 zł/m²
+25%
87 m²
4 pokoje
parter
Zielona Góra
Dom nad jeziorem 87m2 działka 450m2, dostęp do jeziora na osiedlu
1 570 000 zł
11 570 zł/m²
-15%
135.7 m²
3 pokoje
parter
Zielona Góra
Dom wolnostojący jednorodzinny W CENTRUM Zielonej Góry